  • TGM50-200A / TGM60-50A 2KW Transducer Ayna
Piyasa Fiyatı :
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 40,932.45 TL
Havale ile İndirimli : 40,113.80 TL
TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Sepete ekle
Hemen Satın Al
Yorumları oku (0)
 · Ürünü karşılaştırma listeme ekle
( Karşılaştır )
 · Fiyatı düşünce bildir
 · Aklımdakiler listesine ekle
  • Açıklama
  • Ödeme Bilgileri
  • Video
  • Ürün Yorumları
  • SSS
TGM50-200A
Frequency
200 kHz
Power
2kW nominal
Beam Angle
5X11°
Cable
15 meters
Installation
Thru-Hull
TGM60-50A
Frequency
50 kHz
Power
2kW nominal
Beam Angle
12×44°
Cable
15 meters
Installation
Thru-Hull
Havale / EFT (%2) :40,113.80 TL (KDV Dahil)
Bankalara özel taksit seçenekleri :
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Ortalama Değerlendirme »
İlgili Ürünler
  • %
    Furuno 525T-PWD Kıçtan Takma Transducer
    Sepete Ekle
  • %
    Simrad Lowrance Navico 83/200 kHz Transom Mount Skimmer with Temp
    120.00 Eur
    Furuno 525STID-PWD Sıcaklık Ve Hız Sensörlü P66
    Airmar B45 Geleneksel 600W Bronz Transducer